Members

12. june 2013 at 17:23 | Adele.
NIALL HORAN
Celé Niallovo jméno je Niall James Horan. Narodil se 13.9.1993. Jako jediný pochází z Irska z města Mullingar. Jeho matka je Maury Gallagher a otec Bobby Horan, má staršího bratra Grega. Od svého dětství hraje na kytaru. Ještě před X Factorem pořádal s pomocí Lloyd Daniels koncerty po celém Dublinu.

ZAYN MALIK
Celé Zaynovo jméno je Zayn Javadd Malik. Narodil se 12.1.1993. Pochází z města Bradford. Jeho otec Yaser je pákistánský Brit, matka Tricia je Britka. Má tři sestry, které se jmenují Doniya, Waliyha a Safaa. Vyrůstal v East Bowlingu a navštěvoval zde Lower Fields Primary School. Přestoupil však na státní školu Tong High School. V současné době je jeho přítelkyní Perrie Edwards z Little Mix. S Perrie má pejska jménem Hatchi.

HARRY STYLES
Harryho celé jméno je Harry Edward Styles. Narodil se 1.2.1994. Pochází z Holmes Chapel v Cheshire v Anglii. Jeho rodiče, Anne Cox a Des Styles, jsou rozvedení, má starší sestru Gemmu. Před X Factorem pracoval v pekárně v Holmes Chapel. Už jako dítě miloval zpěv a vyrůstal na The Beatles.

LOUIS TOMLINSON
Louisovo celé jméno je Louis William Tomlinson. Narodil se 24.12.1991. Pochází z města Doncasteru. Jeho rodné jméno je Louis Troy Austin. Jeho matka Johannah Poulstonová a otec Troy Austin se rozvedli, když byl ještě malý, a tak převzal příjmení po svém nevlastním otci Marku Tomlinsonovi. Má pět mladších nevlastních sester, Georgii, Félicité, Lottie a dvojčata Daisy a Phoebe. Jeho přítelkyní je studentka vysoké školy Eleanor Calder.

image
LIAM PAYNE
Celé Liamovo jméno je Liam James Payne. Liam se narodil 29.8.1993. Pochází z města Wolverhampton. Jeho matka se jmenuje Karen, otec Geoff a má dvě starší sestry, Nicole a Ruth. Byl studentem hudební technologie na škole Wolverhampton College, jednou zpíval na fotbalovém zápase ve Wolverhamptonu před 26 000 lidmi. Poprvé se do X-Factoru přihlásil v roce 2008 jako čtrnáctiletý. Došel až do domu porotců, ale Simon Cowell si myslel, že ještě není dost připravený, a vzkázal mu, aby se vrátil za dva roky. V soušasné době chodí s tanečnicí Danielle Peazer. Mají spolu pejska, který se jmenuje Loki.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama